VÝSLEDKY ZAČÁTKU SEZONY

02.05.2016 22:58

O víkendu ve Velké Chuchli získal v CENĚ SCHNEIDER ELECTRIC o krk čtvrté místo Bergerac (Suteki Shinsukekun x Beautiful Queen), který celý dostih odvodil. Po dvou posledních loňských nepovedených startech je to pěkný výsledek.
https://www.youtube.com/watch?v=iAO1TGjmhnI

Dále můžeme uvést skvělé třetí místo v CENĚ VODAFONE & ŠTIK ČESKÉHO BYZNYSU (27. Memoriál prof. Václava Michala), rovina I. kat., Johnny Whistle, potomka u nás dříve působícího plemeníka Silver Whistle. Johnny prohrál jen o krk souboj s Lagarem. Gratulace stáji Jeso!!
https://www.youtube.com/watch?v=tXHrzqD8oQs

V Bratislavě získala druhé místo v rovině III. kat. na 1700m klisna Dr Colokid (Doctorca x Colorado Kid) odchovaná v HS. Nestačila pouze na něměckou Star. Klisna se vrátila na dráhu po zranění. Jako dvouletá si připsala vítězství II. kategorie.
http://www.metoo.sk/dostihy…

Největší radost máme z vítězství tříletého Hádese, který je prvním potomkem klisny Hey There Delilah (Mujahid). Hřebec po Calming Influence po náročné loňské sezoně (7 startů jako dvouletý) dokázal zvítězit v Ceně pořadatele TJ BRNO DVORSKA (rovina IV. kat. na 1900m) v sedle s Dušanem Andrésem.
https://www.youtube.com/watch?v=8IyJDxJWtDs

Dále druhé místo tříletého hřebce Old Spirit (Old Rose x Suteki Shinsukekun) v Mimoni v Ceně společnosti OMA CZ. a.s., kdy v cílové rovince nestačil o krk na čtyřletého Furana(GB). V sedle byla žokejka Martina Havelková.

Gratulujeme všem majitelům k pěkným výsledkům ( i starších koní- 3. místo ROONYho) a přejeme mnoho dalších úspěchů.