ÚSPĚŠNÝ VÍKEND PRO STŘELICKÉ ODCHOVANCE

31.08.2015 10:06

29.8. Most
Cena společnosti UNITED ENERGY
U nás odchovaný Tropical Bond (Tropical Tern x Forever Bond) získal po boji druhé místo v rovině III. kategorie na 1600 m. Další kůň českého chovu doběhl na pátém místě.

30.8. Velká Chuchle
CENA EBF
Rovina, kategorie: III, 1400m
V tomto dostihu se představili hned dva potomci plemeníka Silver Whistle, který působil v našem hřebčíně dvě sezony. Zkušenější Johnny Whistle (matka Johanneta po Johannesburg) doběhl na třetím místě dvě a půl délky za vítězem.
Pro hřebce Lodgian Whistle (matka Lodgia po Grand Lodge) byl tento start prvním v životě, ale i tak vybojoval pěkné páté místo.

Johnny Whistle

CENA VÝŽIVOVÝCH PROGRAMŮ FITMIN
Rovina, kategorie: III, 1200m
Pro tmavého hřebce Bergeraca (Beautiful Queen x Suteki Shinsukekun) byl tento dostih o dost úspěšnější než předchozí. Ihned po startu se zařadil na druhé místo a v cílové rovince dokonce vedl. Po tuhém boji však nakonec zvítězila Katryen. K pěknému výsledku gratulujeme stáji Jasna

Bergerac před svým debutem v květnu

Při souboji s Katryen (foto Šárka Votavová)

Asi nejlepší výsledek pro náš hřebčín z dnešní Chuchle byl v CENĚ DARSALAMA. Doběh raz-dva pro naše odchovance Roonyho (Ready and Able x Rainbows for Life) a Lucii (Latinira x Suteki Shinsukekun), která byla favoritkou dostihu.

Roony

Lucie

Gratulujeme všem majitelům a trenérům

Všechny dostihy z Chuchle můžete vidět zde:
http://www.ceskatelevize.cz/…/101…/215471291209005-st-leger/